Podle čeho vybrat povinné ručení? Máte nějaké tipy?

Nejlepší odpověď
anonym

Dobrý večer. Vybírejte podle dostupnosti pojišťovny, podle poznatků známých s likvidací pojistných událostí a podle toho, co Vám nabízí ta která pojišťovna v rámci základního pojištění. Také se podívejte na ceny možných připojištění a hlavně na výluky z pojištění. Ne vždy je nejlevnější pojištění opravdu levné. V případě havárie se může „levné pojištění“ změnit v noční můru. Dobré pojistky má Generali, ČSOB P, Kooperativa. Tyto pojišťovny také mají seriozní přístup k likvidaci pojistných událostí. Česká pojišťovna je poměrně drahá, ale likvidace škod řeší pružně.

Další odpovědi
cukrar

anoname, oskenujte si techničák, pošlete to všem 14 pojištovnám, aby Vám udělali nabídku. Pak tu nejlevnější oslovíte opět a opět, jak ještě snížit částku. Pak toto opakovat každý rok!!
Očko, prosím, můžete rozvést tuto větu na příkladu?
„V případě havárie se může "levné pojištění“ změnit v noční můru"