Avatar uživatele
Vercule

Podle čeho vybíráte matrace ?

Zajímavá 0 před 754 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Podle postele, to je základní výběr. Potom až mám správnou velikost, tak podle toho, co mě vyhovuje. Někdo má rád měkčí, někdo tvrdší. Také se dá vybírat podle skladby jednotlivých materiálů, podle barvy … Možností podle čeho vybírat je spousta.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Preferuji futon a nechávám si složit na zakázku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Po staročesku a každý rok náplň měním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Hlavně podle vzhledu, postavy a věku. Vysoké IQ není potřeba, ba je naopak DOST na překážku. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Disraeli

Nijak. Mám nejraději „jednotnou postel“ (nebo jak to nazvat), s neoddělitelnou matrací. Čili tak, že ten měkký povrch je k té posteli napevno přidělán. Nemám moc rád (oddělitelné) rošty ani různé postele, kde se vkládá matrace a je tam pak na volno. Postel má být dle mého vnímání pevná (nemyslím tvrdý povrch, ale jakože spíš jednotná, že působí jako jeden kus).

Postel a její povrch vybírám podle: pohodlí a zdraví (střední měkkost/tvrdost), materiál, velikost (prostorná, jsem minimálně pro dvoulůžkovou postel, i kdybych měl spát sám). Pak podle estetiky, stylu, jistého luxusu a osobních preferencí (což jsou detaily, včetně barvy a podobně), taky podle toho, co k ní patří (stolky/box, okraje, hlava/čelo postele, šuplík/y), výplň, spodek postele – prostě celková konstrukce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ivanovpet

Ahoj, jak se dnes máš?

jmenuji se Ivanov Petrovich, četl jsem a prohlížel si váš profil a našel jsem na vás něco velmi zajímavého, napište mi prosím na můj email (Ivanov_Petrovich@hotmail.com) . Musím s tebou něco probrat.
Doufám, že dáš vědět.
dík
Ivanov

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jana5678

Samozřejmě podle velikosti postele, váhy, ale ještě se musíte rozhodnout, zda ortopedickou nebo zdravotní atd. Já jsem si pořídila novou matraci zde, abych se konečně pořádně vyspala. Spánek na této matraci je naprosto úžasný, jako bych spala na obláčku. Cítím, že má moje páteř dokonalou oporu, a ráno se probouzím plná energie i nadšená do nového dne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek