Vercule

Podle čeho vybíráte matrace ?

Odpovědi
Drap

Podle postele, to je základní výběr. Potom až mám správnou velikost, tak podle toho, co mě vyhovuje. Někdo má rád měkčí, někdo tvrdší. Také se dá vybírat podle skladby jednotlivých materiálů, podle barvy … Možností podle čeho vybírat je spousta.

zjentek

Preferuji futon a nechávám si složit na zakázku.

Kryšpín

Po staročesku a každý rok náplň měním.

aliendrone

Hlavně podle vzhledu, postavy a věku. Vysoké IQ není potřeba, ba je naopak DOST na překážku. ;) :D :D

Disraeli

Nijak. Mám nejraději „jednotnou postel“ (nebo jak to nazvat), s neoddělitelnou matrací. Čili tak, že ten měkký povrch je k té posteli napevno přidělán. Nemám moc rád (oddělitelné) rošty ani různé postele, kde se vkládá matrace a je tam pak na volno. Postel má být dle mého vnímání pevná (nemyslím tvrdý povrch, ale jakože spíš jednotná, že působí jako jeden kus).

Postel a její povrch vybírám podle: pohodlí a zdraví (střední měkkost/tvrdost), materiál, velikost (prostorná, jsem minimálně pro dvoulůžkovou postel, i kdybych měl spát sám). Pak podle estetiky, stylu, jistého luxusu a osobních preferencí (což jsou detaily, včetně barvy a podobně), taky podle toho, co k ní patří (stolky/box, okraje, hlava/čelo postele, šuplík/y), výplň, spodek postele – prostě celková konstrukce.

Ivanovpet

Ahoj, jak se dnes máš?

jmenuji se Ivanov Petrovich, četl jsem a prohlížel si váš profil a našel jsem na vás něco velmi zajímavého, napište mi prosím na můj email (Ivanov_Petrovich@hotmail.com) . Musím s tebou něco probrat.
Doufám, že dáš vědět.
dík
Ivanov

Jana5678

Samozřejmě podle velikosti postele, váhy, ale ještě se musíte rozhodnout, zda ortopedickou nebo zdravotní atd. Já jsem si pořídila novou matraci zde, abych se konečně pořádně vyspala. Spánek na této matraci je naprosto úžasný, jako bych spala na obláčku. Cítím, že má moje páteř dokonalou oporu, a ráno se probouzím plná energie i nadšená do nového dne.