Kulpix

Podle čeho vybírat nový řetěz na Favorita? Jaké parametry je třeba hlídat při koupi nového řetězu?

Nejlepší odpověď
Hlada

Pro 1–3 kolečko 1/2 × 1/8,
pro 4–5 kolečko 1/2 × 3/32,
106 článků.

Další odpovědi
aliendrone

Když odmyslím triviální „aby byl na Favorita“, tak snad jen výrobce – vyhnout se pokud možno Číně, Polsku apod. I když u tak starého modelu už asi jiného výrobce nenajdeš, leda narazit na staré skladové zásoby originál. (nejsem si 100% jist, ale dost možná by mohl pasovat řetěz přinejmenším z první Felicie, prověřil bych to)

Doplnění:
WOW – aha, jde o řetěz na kolo! A já myslel, že jde o rozvoďák na Škodu Favorit… ;) :D :D :D To to nemůžeš napsat jednoznačněji sákryš? :(