AndyT

Podle čeho si vybíráte přezdívku?

Každý se určitě někde setkal s tím,že např. ve hře, v partě, prostě kdekoliv, si musel vytvořit přezdívku. A mě zajímá, čemu dáváte přednost? Kratší a výstižné, nebo delší ( třeba 10 – 15 písmenek ) a plné ,,síly´´?

Nejlepší odpověď
beer

Podle čeho? Zkus hádat ))

Další odpovědi
aramah

Nikdy jsem si nevybírala přezdívku,tu jsem jednodušše dostala a nebo taky ne 🙂

www

Krátké, výstižné i plné síly 😁

anonym

Na netu si vybírám nicka, ale v životě mi ji přiřkne okolí, s tím nic nenadělám. Některé byly nádherné, Hanzelka (říďa byl Zikmund, dost cestování), Radar (výuka spojení, z M.A.S.H.)

Rocker

Přezdívku si člověk nevybírá,někdo mu tak začne říkat a už mu to zůstane.Hádej proč mi říkají Rocker:-)