metalavenged

Podle čeho se vybírají nejvíce sexy muži planety?

Dobrý den. Nevím, jestli to tady někdo sleduje nebo zná alespoň prvních 10 mužů považovaných za nejvíce sexy může této planety (podle časopisu People), ale zajímalo by mě, podle čeho se to hodnotí. Když řeknu třeba příklady mužů, kteří se tam vyskytuji: Ryan Reynolds (můj favorit…), Chris Hemsworth, Adam Levine, Gerard Butler, Bradley Cooper, George Clooney… s některými souhlasím, s některými ne, to je jedno, každý máme jiný vkus. :)
Jde o to, že stále nevím, jaké jsou rysy toho spravného sexy muže planety. :) :D

Nejlepší odpověď
anonym

je to o názoru porotců. když vidím různé missky, tak mi dost často připadá kdejaká holka z ulice hezčí a hlavně chytřejší. to že někdo umí cizí jazyk, studuje VŠ a v pánských časopisech špulí všechny pysky, pro mě neznamená nic

Další odpovědi
Agneta

Planeta = USA?

Určitě né Irán a Saudská Arábie, že:DDD

To bys měl vědět, že takovéto všelijaké akce tam živí spoustu mediálních příživníků, kteří jinak nic neumí:DDD

Drap

Podle vzhledu, osobního šarmu a popularity

anonym

Nemám ponětí, nejsem 4 a více %.

zjentek

Od popularity je jen krůček k nadité šrajtofli, kde ukrývají ty své „správné“ rysy. Alespoň tyto ankety z toho vycházejí.

klumprt

borecech

„missky špulí pysky“ to vypadá na základ pro pěknou básničku nebo písňový text 🙂