Avatar uživatele
metalavenged

Podle čeho se vybírají nejvíce sexy muži planety?

Dobrý den. Nevím, jestli to tady někdo sleduje nebo zná alespoň prvních 10 mužů považovaných za nejvíce sexy může této planety (podle časopisu People), ale zajímalo by mě, podle čeho se to hodnotí. Když řeknu třeba příklady mužů, kteří se tam vyskytuji: Ryan Reynolds (můj favorit…), Chris Hemsworth, Adam Levine, Gerard Butler, Bradley Cooper, George Clooney… s některými souhlasím, s některými ne, to je jedno, každý máme jiný vkus. :)
Jde o to, že stále nevím, jaké jsou rysy toho spravného sexy muže planety. :) :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2950 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

je to o názoru porotců. když vidím různé missky, tak mi dost často připadá kdejaká holka z ulice hezčí a hlavně chytřejší. to že někdo umí cizí jazyk, studuje VŠ a v pánských časopisech špulí všechny pysky, pro mě neznamená nic

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

Planeta = USA?

Určitě né Irán a Saudská Arábie, že:DDD

To bys měl vědět, že takovéto všelijaké akce tam živí spoustu mediálních příživníků, kteří jinak nic neumí:DDD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Podle vzhledu, osobního šarmu a popularity

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nemám ponětí, nejsem 4 a více %.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Od popularity je jen krůček k nadité šrajtofli, kde ukrývají ty své „správné“ rysy. Alespoň tyto ankety z toho vycházejí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
klumprt

borecech

„missky špulí pysky“ to vypadá na základ pro pěknou básničku nebo písňový text 🙂

před 2950 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek