Avatar uživatele
Registrovaný

Podle čeho se usuzuje že blondýnky jsou blbé?

Doplňuji:
Milý Axle, když tady tak vykládáš o tom co má člověk číst, co kdyby sis ty lépe přečetl otázku, než jí začneš kritizovat, ono by to nebylo od věci ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Tak blondýny jsou nedostatkový zboží, vzácnost, proto o ně byl odjakživa zájem.

To máš stejný jako když je holka pěkná, ta se taky moc snažit nemusí aby zaujala. Když přijdou někam žádat o práci jedna pěkná a druhá ošklivá, tak ačkoliv budou mít stejné vzdělání a stejně dlouhou praxi, šéf vezme spíš tu pěknou. Neplatí tu žádné 50 na 50 a pokud chce její netak pěkná konkurentka uspět, musí vynaložit mnohem větší úsilí když na to nemá ksichtík.

A zhruba stejně to asi probíhalo i ve školních letech. Jó, taky mohla krasavice celý dny ležet v knihách a čerpat vědomosti aby urvala dobrou známku, ale proč by to sakra dělala, když se stačí na pana profesora pěkně usmát :)

> http://img.pictureup.cz/…

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

No už jsem to myslím jednou psal, že děti poa exkurzi v Praze v Divoké Šárce domu přišly s příběhem který si prý vypravují stepní trávya společenstva, kdo začal říkat, že blondýnky jsou blbé. Tento příběh jim vypravoval průvodce exkurze, prý stačí si jen sednou do našcich stepí a naslouchat co si rostliny vypravují.
Takže, podle vyprávění rostlin, když Mongolové loupili ve stepích Evropy (tam převážně žili Slované a Germáni, kde blondýnky mají velké zastoupení), z vesnice kterou chtěli přepadnou se ženy rozutekly do stepí. Tmavovlasé byly v suché stepi vidět okamžitě, blondýnky se v trávě hravě schovaly. A vojáci dobyvatelé jezdili okolo nich a pořád nadávali - "kde ty blbý blondýnky jsou".

Doplňuji:
Pro honzu:
Větší problémy na silnicích než s blondýnkami mám s hlavou na které sedí čepice "golfka" a ještě k tomu s kšiltem na stranu či dozadu.
Popravdě - kam se na ně hrabe dědek v klobouku a blondýnka.


Avatar uživatele
Zlatý

Usuzuje se tak pouze z blbosti. Barva vlasů nemá na inteligenci vliv.


Avatar uživatele
Bronzový

Upřímně co znám já, tak to tak většinou je.


Avatar uživatele

Jako blondýna se necítím být dostatečně kompetentní (nebo inteligentní) odpovídat. Pro honza 19hk: Ale jako řidička, si troufám být dostatečně erudovaná (ačkoliv blondýna) a cítím potřebu zastat se žen jakékoliv barvy vlasů. ŘP "B" vlastním od r. 1978 a dosud jsem nezavinila žádnou dopravní nehodu. Podotýkám, že jsem jezdila sama ještě za socialismu vozem na Západ i Východ např. do Hamburku a do Lvova a byla leta kdy jsem odřídila sama za volantem 58tis.km za rok. Ženy za volantem jsou mnohem předvídavější, zodpovědnější a hezčí.


Avatar uživatele
Stříbrný

stačí když ji vidím za volantem,tak čekám co provede.Bohužel s ženskými za volantem nemám dobré zkušenosti.A to nejen blondýny.
Doplňuji:
Bohemica: neříkám všechny ale některé jsou opravdu extra,např. mě minule nabourala ženská (nedala mi přednost) a řekla mi že mě přehlídla.Což by nebylo neobvyklé ale přehlídnout ve dne a za dobré viditelnosti vojenskou Tatru 813 8x8 to je umění.


Avatar uživatele
Bronzový

zkušenost je zkušenost

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele

anonym

Někdy je to docela jednoduché, napřed vloží během čvrt hodinky 11 otázek, převážně na věci, na něž se tu už odpovídalo (čili asi ještě neumí vyhledávat v liště a při vkládání otázky podobné nabídky nevidí, nejspíš pro vlčí mlhu).
A nakonec to korunuje dotazem jak odbarvit už odbarvené vlasy, (viz odkaz níže).
http://www.odpovedi.cz/…

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3818
Zlatý Drap 2282
Zlatý led 1647
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý marci1 1275
Zlatý quentos 1183
Zlatý Kepler 869
Zlatý mosoj 846
Zlatý gecco 818
Zlatý vagra 799

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.