Rokio

Podle čeho se určuje, který sexuální deviant bude chodit k sexuologovi a který k psychiatrovi?

Sexuální deviace se léčí u psychiatra i u sexuologa. Na základě čeho se určí, kterého odborníka sexuální deviant navštíví?

A ještě bych se chtěl zeptat, jak by měl být léčen zoofil? Měl by jít k sexuologovi, nebo k psychiatrovi a jak by měl být léčen?

Odpovědi
Jan Kunčar

Sexuologie je jeden z podoborů psychiatrie, tedy navštíví psychiatra se zaměřením na sexuologii (jako je třeba internista se zaměřením na endokrinologii)