Georgo2010

Podle čeho se mám orientovat při výběru nedelší výdrže knoflíkové baterie CR 2032? Od kterého výrobce koupit?

Nejlepší odpověď
Alesh

Můj názor, možná mylný, je, že je to úplně jedno, většina výrobců je stejně vyrábí v Číně a třeba se to dělá i tak, že dotyčný výrobce vyrobí stejné baterie a ve finále se na ně dává jen různý potisk. Potom platíš jen za značku. Taky mám zkušenost, že kolikrát úplné noname od Vietnamců vydržely víc než „značkové“ a stály třeba i míň než polovic. Moc bych to tedy neřešil, koupit nové a přehodit je, není zas takový problém.