Odpovedi18

Podle čeho koupit to správné auto?

Odpovědi
Kepler

  • Máš dost peněz? – kup si cokoliv
  • máš dost peněz a nejsi blbec – nekupuj SUV
  • máš míň peněz a chceš radost jízdy – kup si sporťáčka
  • máš míň peněz a potřebuješ rodinný vůz – kup si konfekci, je to jedno
  • nemáš na nové auto – přejdi na bazary a zapláčeš.

zjentek

Podle příjmů přeci! No a hned na druhým místě je rozhodující vlastní vkus a styl. Nejhorší ze všeho je mít tučnou vejplatu a postrádat styl… to jsou ti potom na silnicích takový paradoxy… to nevymyslíš! ;)

Přece když jsem zazobaný Prajzák, nekoupím si tenisky nebo parfém za 300.- jenom proto, že jsem Prajzák!

elkon

Dospělý člověk se takto neptá, protože se rozhoduje podle své kasy, potřeb a recenzí. A jako poslední také určitý pocit, ale hlavní jsou ty ukazatele výchozí.

Edison

Jediné auto, které nezestárne je to, které si nekoupíte. Navíc ho neukradnou, není potřeba za něj platit pojistný, shánět na něj díly, údržbu a pneumatiky…