Ewíík

Podle čeho jste volily přezdívku na odpovedi.cz???

Nejlepší odpověď
annas

casey, vy jste žena? Ewíík se ptá pouze žen – viz zakončení slovesa „volily“… Nebo se mýlím?

Křestní jméno + první písmeno příjmení.

Další odpovědi
Berušinka

Už to tu bylo: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/podle-ceho-jste-si-zvolili-svou-prezdivku-na-techto-strankach

Deli

Už to tu bylo, ale já tenkrát neodpovídala.

Deli mi říkali už spolužáci za ZŠ, později jsem ji používala na seznamu, teď byla volba jasná. Že bych byla (tenkrát!) sladká, jako ta tyčinka? 🙂

casey

Pouzivam tuhle prezdivku pri registraci na ruznych strankach a shopech. Problem mam, kdyz uz je pouzita. Pak zvolim jinou a tu uz si nikdy nepamatuhu.
A ja vznikla? Je to hlavni postava z filmu s S.Seagalem

anonym

Tazatelka si za 2 měsíce nestihla přečíst kodex o notorickém opakování a ke všemu neumí, kromě slušnosti ani gramatiku.

slad08

Tuto přezdívku používám ve své škole, když se chci přihlásit na počítač.
Ta přezdívka se z
skládá ze čtyř prvních písmen mého příjmení a z data dne narození.

Nejsem žena :) na pravopis slova volily jsem se nedíval :)

gnosis

gnosis je z rectiny, a znamena neco jako vědění.

Kerb: aha, tak to sory, ja myslel, ze je to hrubka:)