skorcovaz

Podle čeho jste si zvolili nick na Odpovědi.cz?

Doufám, že se to tady ještě neprobíralo, lupa mi nic nenašla.. Já mám příjmění a první písmeno jména Zuzana..

Nejlepší odpověď
panenka

Probíralo byli to otázky Co znamená váš nick a Nick a jeho vznik .Můj nick vznikl takto
Dala jsem si panenku, protože když jsem byla malá tak mi v rodině říkali že mám kukadla jak panenka,a taky proto protože když jsem byla zrovna na netu tak jsem své dceři oblékala panenku.

Další odpovědi
aramah

Je to jméno vynechala jsem pouze dvě písmenka,tedy i příjmení.Nemám v příjmení ová.

iceT

Ja ani nevim,nejak me to napadlo,zkusila jsem,nic me nehlasilo,ze to nekdo pouziva,tak jsem u nej zustala.Ale jmenuje se tak jeden cerny herec a raper,jen ma navic pomlcku.

ten který je

Jednou už se to tu řešilo,ale jsou zde noví uživatelé kteří to třeba nevědi.:-)Můj nick jsem si vybral podle jedné literární postavy slavného spisovatele.

hanulka11

Je to zdrobnělina mého jména a 11protože 1 už někdo měl ,tak jsem klepla ještě jednu a je to hanulka 11.Tak jednoduché,že?

elektrikář

Když jsem na odpovědi narazil chtěl jsem poradit na otázku z mého oboru zkusil jsem křestní jméno, to už bylo zadané tak jsem použil svojí profesi.Elektrikář

Miroslavst

Miroslav jako Miroslav a st jako starší, protože syn je mladší.

cukrar

Po převratu se používali hodně vysílačky CB (dnes je mají hlavně tiráci), tam se používal většinou křesní jméno a „cosi“. Jelikož mám pod oknem cukrárnu (stále funguje) proto cukrář.
Páč v Pardubicích jsme se scházeli každý týden (80–150lidí) na pokec nechal jsem si tento nick, páč mě pod ním zná(lo) mnoho lidí po ČR.

anonym

To nevím podle čeho. Ale vím 1– nechtěl jsem být už fortin. Znělo to hnusně: fort, in. Jako furt in.

iceT

To nove hledani me tez nevyhovuje,nekdy neco hledam,nevim jak presne jak otazka znela a stejne mi to najde neco uplne jineho nebo vubec nic.

1popelka1

Přesně a přitom vím, že už tu stejná/podobná otázka byla, ale nechce se mi ji prohledávat v mých odpovědích a listovat, tak zkusím vyhledat přes lupu a nic nebo úplně něco jiného…zdá se mi, že je to od té doby, co je tady na Odpovědích implementován Google… možná náhoda, protože na Google problémy nemám…
Ale problém je taky ten, že někteří špatně zadají otázku- nadpis neodpovídá doplnění a taky se špatně prohledává, když výsledek hledání je zaplněn diskuzními otázkami a než se dostanu k tomu, co hledám…

1popelka1

Jak psala Panenka, podobná otázka už tu byla, ale mě přes lupu taky nejde najít… poslední dobou vyhledávání nějak selhává, snad se s tím brzo něco udělá…

Moje přezdívka – Popelka, protože mám malou nohu jako Popelka a jedničky- protože už tu někdo se stejnou přezdívkou byl a já jiný nick nechtěla.