Avatar uživatele
autacek

Podle čeho jste si stanovili na léto 2017 priority?

Tedy pokud máte nějaký seznam toho co byste chtěli zvládnout či podniknout, do čeho se nejprve pustit tak, abyste toho stihli co nejvíc a přitom nezanedbali běžné povinnosti?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, lota před 2472 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nestanovuji si priority, a seznam si nedělám. Řeším vše operativně podle nálady, počasí a podle toho, co mám právě chuť dělat.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

„Priority“, co musím provést-zvládnout-podniknout, si stanovuji a upravuji průběžně a stále, nejenom na léto 2017. Úkoly, které nejsou běžné, si zapisuji do mobilu do aplikace „Úkol“ a zadávám si zde i předpoklad, kdy bych je měl zvládnout. A případně, dle konkrétní situace, tyto termíny upravuji.
Po splnění si je tam „odškrtnu“ a ty se mi uloží jako provedené.
A tak, když mi někdo řekne, že nic nedělám (třeba manželka) 🙂, tak mám ihned přehled splněných úkolů a mohu konkrétně argumentovat.
Jinak bych to už zapomněl. ☹
V současné době tam mám aktuálních 24 a od 10.11.2016, kdy jsem to zavedl, jich mám splněno 141. A to tam nepíšu opravdu nějaké běžné „blbosti“, které jsou prováděné běžně a není nutno si je definovat a je nutno je provést okamžitě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Podobný luxus si nemohu dopřát. Bohužel, musím žít v souladu s přírodou a násobit čas já nedokážu ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Priority v létě: Slunce,voda,vzduch,př­íroda,stále v pohodě a vesele. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Priorita na leto? Uzit si ho na plne pecky – mezi praci dovolene, volne dny na vyletech,v prirode, v klubech, na akcich. Vsude se neco deje. Uzit si jizdy na kole cesto z prace i z prace.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Odpovídám pouze na otázku:

Mou jedinou prioritou pro každé léto je
přežít ve zdraví letní vedra.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek