podklad pod mnichovskou omítku

k lepidlu je přidán štuk

Nejlepší odpověď
dědapetr

Podklad musí vyhovovat platným normám, musí být pevný, bez uvolňujících se částic, zbavený prachu,
nátěrů, zbytků odformovacích prostředků a solných výkvětů. Musí být dostatečně drsný, suchý a rovnoměrně nasákavý.
Baumit Bayosan mnichovská rýhovaná omítka MRP je vhodná na :

  • vápenné, vápenocementové, a cementové omítky
  • Baumit Bayosan tepelně izolační omítku DP 85 s mezivrstvou Baumit Bayosan Multicontact MC 55 W

v tloušťce 3–5 mm. (Technologická přestávka min. 10 dní)
Baumit Bayosan mnichovská rýhovaná omítka MRP je nevhodná na :

  • plastické hmoty, lakové eventuálně olejové vrstvy, klihové a disperzní barvy

http://www.m-servis.cz/admin/sklad/tl­/3138_tl.pdf