Miroslavst

Podívejte se za gauč, třeba budete překvapeni.

Dívali jste se doma za pohovku-gauč, zda tam nemáte něco „zašité“? Třeba byste byli překvapeni.
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/213919-rodina-mela-za-pohovkou-michelangeluv-obraz-za-pet-miliard.html

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já tam luxovala nic tam není…bohužel

Další odpovědi
VampGirl

Za gaučem při úklidu nacházím spoustu věcí. Michelangelův obraz jsem tam tedy ještě nenašla, 😁 ale propiska a občas i nějaký časopis by se tam našel. 🙂

bigbít

Pes tam rád polehává…má tam takový bunkr, když bývá hlavně přes zimu doma…

panenka

Ted jsem se tam mrkla a byli tam jen dětské balonky ach jo škoda 🙂

verka

Já tam obrazy skutečně mám, ale jenom vlastní. No pokud s tím nebude nikdo aspoň 500 let hýbat, tak uvidíme pak za kolik budou…

vecernice

Překvapená už zase nejsem-je tam ten sušák na prádlo.