Oprah

Podívejte se na obrázek dole.. Mohly by jste mi poradit jak mám začít řezat, aniž bych prořízla okraj..

http://www.fler­.cz/zbozi/slu­nicko-uz-zapada-1777295

Nevím jak se dostat doprostřed, když mám elektrickou lupénkovou pilu.. Na obrázku je vidět průřez vpravo dole.. Ale když budu chtít udělat třeba písmena, nebo kolečko apod, tak jak se tam dostanu.. Nějak na to nemůžu přijít.. Poradte mi, nebo třeba doporučte nějaké české video, kde je to ukázáno a popsáno.. Obrázek není můj, to jsem sem dala jen na ukázku.. Děkuji.

Nejlepší odpověď
rtepp

Navrtat otvor, prostrčit pilu a řezat.

Další odpovědi
baghira

jak píše rtepp.

Ale pokud se ti nechce kvůli vyřezávání středu pokaždé rozdělávat pilu, tak zameť piliny, rozmíchej je s troškou lepidla, a vzniklým „tmelem“ ten řez zamázni. Nebude to ideální, ale lepší než nic.