KACULE337

podívejte se na moje stránky. Nevím co dál doplnit poradte.

Udělala jsem si stránky http://krecici8­.webnode.cz/ nevím jak dál.

Odpovědi
Bedy

Líbi se mi stránky

No takových stránek po internetu je… a všechny jsou ve stejném duchu.
Osobně bych ti doporučil, abys trošku na tom zapracovala co se týče obsahu – tam toho mnoho není, moc jsem se toho nedozvěděl.
V žádném případě nekopíruj odjinud.

pusinka50

Nelíbí se mi stránky

Děvče, asi 5× jsem klikla a našla minimálně 5 hrubek nebo „překlepů“, tak si to oprav, nehledě na to, že moc praktických odpovědí stránky neobsahují, to existuje jen jeden „nezdravý“ pamlsek pro křečky?.......a co ty zdravé?.....at­d.............

nikolqa.o

Líbi se mi stránky

Doplňuji:
Stránku máš dobře graficky udělanou. Ale měla by jsi trochu zapracovat na obsahu stránky. Dodat tam nějaké zajímavosti a jednotlivích křečcích, co mají a nemají rádi, nějaké rady a typy by také neuškodili.

Jinak souhlasím s příspěvkem víše. Ty chyby by si měla opravit a neměla by si zapomínat na to, že věty začínají vždy velkým písmenem.

Braník

Líbi se mi stránky

Stránky máš pěkné až na ty gramatické chyby,ale to se doučíš časem.
Jinak pro Nikolqa.o -ve slově víše-se píše tvrdé Y!!!!

Poklička

Líbi se mi stránky