JájsemRaibek

Podíváte se někdy na retro písničky, např. na Фестиваль Авторадио?

Фестиваль Авторадио, „Дискотека 80-х“ разных лет, která se vysílá na Youtube a zpěváci zde zpívají své populární písně z 80. let.
Je pravda, že to nejsou ti mlaďoši s hárem na hlavě, jak jsme je někteří měli na plakátech v dětských pokojích, ale vzpomínky jsou vzpomínky :D

Odpovědi
Kepler

To zrovna ne, ale postupně chystám kolekci CD s českými písničkami 60. let. Bude to dárek pro tetu, která žije v Německu bezmála 50 let, takže doufám že to nefalšované retro ocení. Je až s podivem, kolik se toho dá schrastit.