Marťas Q9

Může to být falešný e-shop??

Mám podezření, že e-shop texprint.cz může býtfalešný, z důvodu, že poštovné je pouze 39Kč, potvrzení objednávky na e-mail se mi zařadilo do Spamu a nemůžu nikde najít žádná hodnocení ani nic podobného.

Odpovědi
marci1

Z tohoto e-shopu bych si určitě nic neobjednala. Vypadá moc podezřele. ☹

anonym

Výši poštovného bych neřešil – ale na webu chybí IČO a další údaje…
Pokud chceš něco objednat, pak leda při osobním převzetí – i na dobírku ti namísto objednaného zboží může přijít hadr na podlahu…
😉

ivzez

Já e-shop vidím v ČR, poštovné na dobírku je 69 Kč,
při platbě předem 65 Kč. Na výši poštzovného bych
se moc neohlížela, řada e-shopů zasílá od určitého
objemu zdarma (míním bez poštovného a balného).

Vadí mi, že web nesplňuje povinné náležitosti.

Zařazení do spamu může být ovlivněno různými okolnostmi,
v neposlední řadě i nastavením filtrů u příjemce …

Pokud bych o nich nenašla další informace,
neobjednala bych tam.

Quimby

Tak si nech něco poslat na dobírku a uvidíš.

jinsun

zvláštní je tak akorát tak to, že jejich webový server se nachází kde si ve Spojených státech