Tw!st

Podezdřele levný tablet

Dobrý den, asi si koupím tenhle tablet http://aukro.cz/7-tablet-android-epad-wi-fi-4gb-usb-zaruka-i2338644198.html .Ale je mi divné proč je tablet s androidem, wifinou tak levný. není v tom nějaký háček ? není v něčem výrazně špatný ? a taky bych potřeboval vědět když se mi kamarád zeptá co to je za značku tak co mu mám odpovědět, děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Janasa a na to právě chci přijít v čem bude méně kvalitní kromě toho že má menší rozlišení ? myslíš že tam nepůjdou skoro žádné hry nebo aplikace ?

Nejlepší odpověď
led

Nenašla som tam výrobcu a typové označenie. Použitý operačný systém je už zastaralý, v súčasnosti je Android 4.0, je možné preinštalovať?
Podľa mňa je to typ na používanie do hromadnej dopravy, ´ak zabudnete v autobuse, nebudete plakať´. Ale možno iný nájde v ňom zaľúbenie.

Další odpovědi
odik

  1. když se tě zeptá někdo na značku? žádná to není
  2. proč je tak levný? bude to klasika z hongkongu = design zkopírují od renomovaného výrobce, použijí levnější součástky a prodají za zlomek ceny
  3. můj rok starý telefon je výkonější a to patří mezi takovej průměr … takže tohle bude dost líný
  4. 7" je docela málo, ale záleží co od toho požaduješ
  5. baterka vydrží málo (u notebooku to pořád nechápou, ale u tabletů už pochopili, že 10hodin je minimum … a tady máš jen 3)

takže si uděláme shrnutí: pokud to máš jen na blbnutí a nemáš na to nějaký velký nároky, tak jdi klidně do toho … ale počítej s tím, že kvalita bude odpovídat ceně

PS: než nakupovat na aukru, je skoro lepší kupovat přímo na stránkách hongkongských výrobců … většinou dávají dopravu zdarma a dodání do jednoho měsíce … máte větší výběr a ušetříte za jeden mezičlánek

Janasa

Vypadá to na nepovedenou čínskou kopii iPadu. Číňani obecně rádi napodobují jiné značky a zařízení a cena je potom zlomek toho, co stojí originál. Kvalita ale odpovídá ceně. Osobně takové výrobky nekupuji, protože jim nevěřím…

arygnoc

made in china.
okrem nedostatkov v programovom vybavení počítaj s tým, že celý prístroj bude i menej odolný (napr. displej sa poškriabe už pri pohľade naň).

anonym

za ty peníze je to myslím velmi dobrá nabídka. Android verze 2.3 není až tak starý , spustíte na něm prakticky jakoukoliv aplikaci dostupnou v katalogu, neočekávejte však podporu pro náročnější 3D hry.

Jak už tu mnozí psali je v tom procesor o výkonu typickém spíše pro levnější android telefony (v tabletech by měl být optimálně vícejádrový procesor), ale ta cena je také řádově nižší a to je třeba v hodnocení zohlednit.

Menší rozlišení bych za nedostatek nepovažoval, to totiž pomůže pomalejšímu proceosoru, nebude na něj klást až tak velké nároky a ovládání by nakonec mohlo být docela svižné.

Doplňuji:
jen opravdu nečekejte jakkoliv srovnatelný výkon nebo uživatelský zážitek jako napříkald s desetitisícovým ASUS TRANSFORMER TR300 http://www.you­tube.com/watch?v=VjuM­hZp8PVY