cappuccino

Podepsali byste nekdy dokument v cizi reci, kteremu nerozumite?

Udivuje me jednani zadrzeneho lekare v hodnosti podplukovnika, ze pri zadrzeni v Korei takove listiny podepsal a navic nedostal ani kopii.

Odpovědi
plebs

Záleží zda je to novinářská česká pravda pravda pplk., anebo té dámy pravda případně jejich policejní pravda, občas se podívejte na Fox News tam je také jiná pravda.

paul1

Určitě ne.

Pepa25

To je užásné, jak hned všichni přesně vědí, co udělal a že by to oni neudělali. Přitom oficiální vyjádření MO staré asi hodinu: „Vzhledem k citlivosti případu není možné i v zájmu českého lékaře komentovat detaily a vzkazovat podrobnosti prostřednictvím médií.“
https://twitter­.com/ObranaTwe­etuje/status/16493037­46839556097

cappuccino

Pepa25: Ja to ale nevim, co udelal, jenom jsem to cetla. Pri te prilezitosti me napadlo, jak muze byt osemetne, se v cizine dostat do neprijemne situace. Listiny, ktere cizincum davaji k podpisu by mely byt prinejmensim i v anglictine nebo jinem jazyce a kazdopadne by dotycny jednu kopii mel dostat.
Myslim si, ze spousta turistu, kteri cestuji do vzdalenejsich cizich zemi, si nejsou vedomi rizika, ktere je muze potkat.