ReHu

Podepisujete zprávy SMS třeba jen zkratkou, např.1 písmenem? Přesto, že je patrné, kdo zprávu posílá?

Doplňuji:
Já píšu aspoň R.
Jinak mi to připadá neukončené.
Běžný dopis či pohled se přece také podepisoval, i když bylo zřejmé, od koho je.
Cizím píšu celé jméno.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Když posílám zprávu tomu kdo mě zná tak ne, pokud ji posílám cizímu, tak se podepíšu.

Další odpovědi
hanulka11

sms posílám jen známým, takže vědí od koho jsou , cizím volám

Mili @

Napíšu co potřebuju a končím Mil.
Cizím se podepíšu celá.

dagry

Ne, proč? Známí snad vidí od koho to je a cizím nepíšu.

lenkaacer

Známým se většinou nepodepisuji,je­likož ví kdo píše,ale musím s vámi souhlasit ReHu,že máte pravdu v tom,že na konci sms,je lepší napsat alespon to jedno písmenko,aby vám to připadalo ukončené.Jinak cizím píši celé jméno.