pn65

Podepíše mi exekutor tuto listinu?

Exekutor mi poslal v pdf ukončení exekuce, ale problém je v tom, že je tam razítko ale není tam podpis, když půjdu za tím exekutorem, podepíše mi to, nebo tom bude problém?

Odpovědi
JájsemRaibek

Dnes se většina dokumentů podepisuje elektronicky, což má stejnou váhu jako podpis samotný. Buď je na listině-dokumentu elektronické razítko nebo je k dokumentu připojen list s elektronickým podpisem. Netřeba klasického podpisu.
Elektronický podpis lze ověřit a tento údaj o ověření by měl být na dokumentu uveden.
Doplňuji:
příklad podpisu:
http://www.602­.cz/files/prin­t2pdf/tipy/plat­ny_podpis_pdf­.png