Dostatek tekutin a zbytečně se nezdržovat na slunci. To je všeobecně známé.
| 0 Nominace Nahlásit |
Zmrzlina, nezdržovat se příliš dlouho na sluníčku. A když je přes noc 20°c tak i se schladit ve vodě na koupališti.👍
| 0 Nominace Nahlásit |
Ostatní účinné prostředky přírodního (nejčastěji rostlinného) původu které znám, jsou pro nás v našich končinách běžně nedostupné.
| 0 Nominace Nahlásit |
Doma nebo venku?
Mám chladný byt s okny na SV (kde se nejvíce zdržuji), tak mi horko
nehrozí 😉
Jinak, zatáhnout rolety, závěsy (rolety jen světlé, tmavé slunce
přitáhnou), stáhnout venkovní žaluzie. Větrat ráno v noci – kdy je
chladněji Přes den okna neotvírat.
Cirkulace vzduchu (větrák (nejlépe stropní, jsou jako lustry)- Soused,
s okny na J, otvíral vchodové dveře na chodbu.
Sprcha – vlažná, ne ledová!!!!! Tekutiny – pokojová teplota, mírně
chladné (led), NE ledové nápoje a pivo. TO JE O FYZICE. ledové nápaje a
sprcha ⇒ spustí zahřívání organismu ⇒ budeš se potit, jako vrata od
chléva! 😁
Nápoj má být vlažný, pokojová teplota.
Nelézt zbytečně, na polední slince a na slunce vůbec. Držet se ve stínu.
Větráček, vějíř – ovívat obličej, omýt vodou – utřít. Stolní
ventilátor + miska s vodou a ledem.
Obklady na hlavu, zápěstí, zátylek. Lehčí strava a menší fyzická
námaha 😉
Prostě, obecně známí pravidla. Nic moc nového, asi člověk nevymyslí…
jen klimatizaci,…
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek