dudu

Podělíte se s námi o zkušenost z návštěv restaurací?

Už vás někdy nechtěli pustit do nějakého podniku, nebo vás chtěli „vyprovodit“? Setkali jste se situací, kdy byste uvítali, aby některý host restauraci opustil?

Nejlepší odpověď
Ušel ventil

Jo ,jak byly před cca 3 týdny Martinské hody tak byl v jedné nejmenované hospůdce o oběd takový zájem ,že bylo vše zarezervované a normálního hosta bez rezervace neobsloužili ,protože si neměl kam sednout .

Další odpovědi
ten který je

Za socialismu jsem občas zaslechl – máš – li dlouhý vlas,nechoď mezi nás a byl šmitec.
Jinak bych vyhodil všechny agresivní frustráty,kterým alkohol dělá potíže a neumí pít.

Smackdown

Vždy se najde blb.

zjentek

Podělíme.

Restaurace, kde bychom rádi uvítali, „aby některý host restauraci opustil“, vůbec nenavštěvujeme. 100% zaplivaných „čtyřek“ v naší lokalitě jsou podniky, při jejichž návštěvě bych určitě uvítal, aby je opustili všichni jejich hosté.
Naopak model podniků, kam chodíme, v plném rozsahu postrádá přítomnost individuí, která je nutno často násilnými prostředky nutit k opuštění lokálu.

Smackdaun, moh bys mně vysvětlit o jakýho roma jde u svědskýho roma? Rumungr? Olach? Úplně jiná odrůda?

autacek

Cožpak pustit dovnitř, ale už se mi i stalo, že nás nechtěli pustit ven, neb jsme prý očima zkonzumovali víc, než jsme si objednali a zaplatili.