Kepler

Poděkujete doktorovi/ce i za nepříjemné ošetření nebo zákrok?

Nebo neděkujete vůbec?

Nejlepší odpověď
Dochy

Jo. Zrovna (OK, ráno) jsem byl u zubařky a … ještě teď z toho mám osypky. Ale věřím jí, je poctivá ještě ze „staré školy“ a vím že se mi snaží pomoct. Na rozdíl od některých, co jsem potkal v mládí, je citlivá a když zrovna nemám něco v hubě, dá se s ní i mluvit.

Další odpovědi
zjentek

Poděkuji, ale příjemné ošetření či zákrok prakticky neznám.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.