Poděkovai vám někdy cajtí?Byli na vás někdy hodní?

Mám na mysli policii čr.
Díky za názory.
Doplňuji:
Pro Klumprta,to je jasný,když jsi u nich.

Nejlepší odpověď
klumprt

Mně dali několikrát i peníze 🙂
Doplňuji:
Jináč, já děkuju každému, kdo projeví ochotu spolupracovat. Děkuju za čas, který mi lidi věnovali, za cestu, kterou ke mně vážili, samozřejmě za cenné informace, které mi poskytli. Pokud někam píšu nějakou žádost, vždycky ji ukončím slovy „Děkuji za spolupráci.“

Další odpovědi
anonym

Jo, jasně, když jsem jim tam přinesla maso se zakřivenýma hřebíkama, bylo to rozmístěný strategicky tam, kam se chodí venčit pejsky. To bylo taky ale jediný, co s tím udělali. Jeden řekl, že je to fuj, pánč to smrdí a druhej, že teda dík 🙂

gecco

Jo – několikrát…
Nemívám s policajtama problémy…
😉
Dokonce mi poděkovali i měšťáci…
😉

bolak

klumprt: nepotřebuješ práskače? já mám teď trochu volnýho času :)