mrblackwell

Podařilo se Vám po rekvalifikaci ve věku 45 + najít perspektivní práci ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Sopka

Ne

Doplňuji:
rekvalifikace mi pomohla se podívat na svět jinýma očima,práci jsem si "zasloužil " sám.

Další odpovědi
anonym

Ano a dlouhodobě

Doplňuji:
.. a bez rekvalifikace.

Sůwa

Ano a dlouhodobě

I bez rekvalifikace a kdyby se mi ještě chtělo pracovat, tak místo bez problému najdu i ve vyšším věku. Dneska už se nedělají konkurzy na zajímavá místa?

anonym

Ne

Rekvalifikaci jsem měla na „obsluhu PC“ ( v té době jsem na počítači pracovala už 15 let a byl to kurz pro začátečníky spojený s motivačním kurzem).
Práci jsem však dostala díky kamarádce, jejíž bývalý spolužák sháněl účetní a byl velmi nespokojen s tím, co mu ÚP posílal. ÚP mi se sehnáním místa nepomohl.
Rekvalifikace by pro mne neměla význam, kdybych neměla velmi ochotného lektora, který se mnou probíral látku nad rámec výuky kurzu.
Samozřejmě tady ale šlo také o vyšší základ pro výpočet dávek v nezaměstnanosti, takže zúčastnit se kurzu bylo výhodné finančně.

terry

Nehledám práci, ale zdroj pravidelného příjmu.
Rekvalif. jsem nedělala, myslím, že to neznamená, že se najde práce.
Vám ale, že někde je rekvalif. podmínkou pro soc.dávky.