Danina65

Podarilo se vam nekdy zachytit nebo postrehnout presny predel mezi bdelosti a spankem?

Mne zatim jedenkrat v zivote,nesmirne zajimavy pocit,bylo to opravdu jako jakasi brana.

Nejlepší odpověď
led

Predel medzi vlastnou bdelosťou a vlastným zaspatím človek nemôže postrehnúť. Jednoducho bdie a zrazu už nevie o sebe.

Dodatok:
Ale možno predel zistiť zo záznamu – kamera – mikrofon – EKG – meranie srdca – a iné

Další odpovědi
patmull

Doporučoval bych to příliš nezkoušet „odchytit“. Já jsem se o to jednou takhle pokoušel a způsobil jsem si asi týdení, dost nepříjemnou nespavost (vážně). Od té doby už to raději nězkouším :D

Drap

Ne, to neni možné.

ivzez

Mezi bdělostí a spánkem ne (při usínání),
jen mezi spánkem a bdělostí (při probouzení).

Kepler

Přesný předěl to asi nebude, ale zpravidla před usnutím o něčem přemýšlím a poslední co si uvědomím, že se mi myšlenky rozutekly a nastoupilo jiné téma. To už je asi sen.