fcoop

Podařilo se vám někdy,někde plácnout takovou volovinu,že byste se s chutí zavrtali? Ideálně pod zem. Mně dneska – heč.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
barnajka

Ano

Jasně že jo! A ne jednou…na tyhle věci já jsem docela expert – škoda, že si teď nevybavím žádný konkrétní příklad :)

Ale mamka mi onehdy vyprávěla příhodu její kolegyně: pracují v domově důchodců a jednou jeden pán (klient) neměl svůj den. Vypadal nějak přepadle, prostě nebyl to on. Tak ta mamčina kolegyňka pánovi žoviálně řekla: „Trochu života do toho umírání!!!“

…a pán ještě toho dne umřel.

Další odpovědi
anonym

Ano

Každý den,několikrát!Jsem jen člověk.

anonym

Ano

Jednou jsem něco někomu řekl a v tu chvíli jsem si měl raději překousnout jazyk !

Deli

Ano

Jasně že ano! A nejhorší je, když se ještě snažím tu volovinu zakamuflovat a po… to ještě víc 🙂

Drap

Ano

Mýliti se je lidské

Terryle

Ano

Jasně, kdo neplácne? Pár mých „perel“ sice nebylo vůbec vtipnejch, takže nestojí za zmiňování, ale hluboce mi utkvěla hláška školního faráře z gymplu. Během hodiny za ním přišla nějaká návštěva – slepý pán. Po chvíli pán odcházel a farář se s ním rozloučil „a přijďte se za námi zase někdy podívat“… :o)

anonym

Ano

A co jste řekl? :)

jistě že ano, třeba sem chtěl říct jednu dobrou větu, kterou bych pochválil kamarádku, protože řekla, že je tlustá, tak já jí řekl, že je, pokud je Země koule :) to sem si teda slíznul :)

MacChill

Ano

No jéé je

Děda Louda

Ano

Samozřejmě. Stává se to i naprostým blbům, ale ti si to nikdy nepřiznají, nebo o tom ani nevědí.

tuCZek

Ano

Mucillinka

Ano