Vlosa_xD

Kdy podat žádosti na závěrečnou zkoušku z autoškoly?

Dobrý den, dělám autoškolu a chci se zeptat. Jízdy skončím cca 14 dní před 18. narozeninami. Instruktor říkal, že magistrát má 15 dní na termín zkoušky po skončení autoškoly. Je možné podat tu žádost o zkoušku ještě před 18. narozeninami s tím, že bych závěrečnou zkoušku dělal třeba 2 dny po tom, co mi bude 18?

Podání žádosti na závěrečnou zkoušku z autoškoly

Nejlepší odpověď
annas

Otázka je npřesná.

Závěrečnou zkoušku můžete dělat,. až budete mít 18 roků

Podobný dotaz – uchazeč narozený 22. 1., v den zkoušek 18.let, ale nemůže je dělat nejdříve. až 23. 1.

"Ukončit výcvik a předveden ke zkouškám můžete až po dovršení věku , teoreticky 22.1. ukončíte a jdete ke zkouškám, ale asi po dohodě s autoškolou půjdete v dalším termínu autoškoly .

Vloženo 14. ledna 2019 (22:21) uživatelem AUTOŠKOLA atd.

https://www.vsechny-autoskoly.cz/dis­kuze.php?id=4015-kdy_mohu_slozit_za­verecne_zkousky

--

1. „Zkoušky je potřeba složit ze zákona nejpozději do 18 měsíců od zahájení výcviku“

Myslíte, že komisař jako jedinému změní termín? Můžete to zkusit , napsat hned žádost , nebo počkat na další termín.

2. Pokud neuplynula stanovená doba, měl byste se domluvit s instruktorem, kdy bude další termín, pokud nevyprší platnost.

Ale to vám měl poradit instruktor. . .

https://www.au­toskola-crkva.cz/zaverecne-zkousky

Další odpovědi
Edison

A co Ti na to řekl instruktor???? Bože… to je inteligence… zase…