Podání oznámení znásilnění

Když nějaký muž znásilní dívku a ta dívka ví o koho jde, ale neoznámí to hned, protože na to nemá a chtěla by to oznámit po pár měsících, tak zajímá to potom ještě vůbec policii? zkusí se o to zajímat jako ve chvíli, kdy by to bylo čerstvé?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano policie to vyšetří,samoz­řejmě,že mnohem lepší to bylo nahlásit hned,už mohl pikat.

Další odpovědi
NickD

Ppozdějším nahlášením na Policii se na prošetření nic nemění.Pouze bude ztížené dokazování a pro zmíněnou osobu horší vzpomínky a návrat k tomu co se odehrálo.