hawranek

Podací číslo balíku RX

Ahoj,
co to znamená když podací číslo balíku začíná na RX?
Doplňuji:
Už jsem to našla. Je to cenny balík pod 10.000 (http://www.ces­kaposta.cz/cz/nas­troje/uzitecne-informace/seznam-druhu-zasilek-s-moznosti-sledovani-v-rezimu-track-trace-id31934/)

Nejlepší odpověď
hanulka11

Nespletla ses? Nemá to být BX?Pak by to byl cenný balík.
Doplňuji:
takže žádný RX nebo ano ???????

Další odpovědi
WeeBear

To mi opravdu nic neříká. A to to studuju. ☹ 😁

.. Každopádně, pod podací nálepkou s číslem bys měla mít napsáno malým, anglicky, nebo francouzsky jedno, či dvě slovní spojení. Pokud bys mi to napsala do doplnění, tak bych byla ráda. Docela mě to zajímá. 🙂

.. Každopádně písmena před podacím číslem vyjadřují zkratku služby, kterou byl balík odeslán.

hanulka11: Přesně tak,.. Červená podací nálepka BX.. Nějak se mi to nezdá, ale, u České pošty je také možné vše. 😁
Doplňuji:
K doplnění – pokud pod 10.000, tak to určitě není ani BX, nýbrž by to bylo jen „B“

.. Pokud to je BX, tak je to s udanou cenou v rozmezí 10001–30000 Kč. Začínám z toho být pěkně mimo..

Michal Kole

Koukal jsem na web české pošty a taky jsem RX nenašel.