Kelt

Pod jakým číslem se mám přihlásit na O2, když se mi nic nezobrazuje?

V 2 mi prodali dnes tablet i s O2 kartou, abych ji používal. Chci se zaregistrovat, opisuji číslo na kartě, pak opisuji telefonní číslo patřící k dané kartě (nemohu ho nikde najít) a oba případy špatně, nemohu se přihlásit do systému. Na kartě jsem seškrabal PIN, Bylo to vloženo v obálce, na obálce jiná čísla nejsou. Takže nevím, co mám napsat. A volání do sítě jsem vzdal, protože musím volit určitá čísla. Poradíte, jak se přihlásit, resp. jak napsat dané číslo. ?
Zkoušel jsem 9 místné číslo, i se zarhraniční předvolbou, dohromady i oddělené po trojicích.
Děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Bezplatně: https://www.o2­.cz/osobni/kon­takty/?cid=cs2-brand-19m02-aw-O2-kontakt-rsa&gclid=Cjw­KCAjwvuzkBRAhE­iwA9E3FUhO_LGDKz12A­iWIljy6l33HiB­SHyTp-wiyjwAhhHRxiyjSD-krTPwxoCatsQAv­D_BwE&gclsrc=aw­.ds