dášenka

Pod jakého operátora patří číslo mobilu 774726884?

jaký je to operátor,mobilu 774726884

Nejlepší odpověď
perry001

původně 100% Vodafone, nyní nelze určit, kvůli tomu že si své číslo můžete přenést k jinému operátorovi.

Další odpovědi
anonym

Sms zdarma , jestli mate trpelivost , tak posilejte z kazdeho operatora sms pres internet. Kdyz nebude cislo napr. od Vodafone , napise vam , ze cislo operatorovi nepatri. -iv-

tom004

perry001.Číslo je dnes,sice přenosné,k ja­kémukoliv operátorovi,ale ti mají přiděleny skupiny čísel,které přidělují svým zákazníkům.A,774,ja­ko první,vždy přiděluje,Vodafone.

RomanP

Stačí chvilku Googlit a hned máš přehlednou tabulku předvoleb
http://www.pred­volby.net/pred­volby-mobilnich-operatoru.html