Anonym*

Kolik lidí umřelo na koronavirus a kolik jich je momentálně nakažených?

Kolik lidí umřelo na koronavirus, a kolik jich je momentálně nakažených ?

Počty obětí koronaviru.

UpozorněníZ
Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
annas

Stačí se podívat na net nebo si poslechnout zprávy TV. Každodenně aktualizují.

Pokud odpovím momentálně, neplatí to, co jste chtěl vědět včera, stejně tak dnes za několik hodin nebo zítra.

Proto vložte otázku do Google a dovíte se odpověď v tu dobu, kdy se zeptáte. Informace se aktualitzují.

Informace – 13. 2. v 8.54 h

https://zpravy­.aktualne.cz/zah­ranici/online-koronavirus-ve-svete-lekari-proveruji-prvni-dva-pripa/r~68fa1c1­8410911eaac760cc47ab5­f122/

Další odpovědi
Edison

  1. Do pole pro otázsku patří otázka.
  2. Milionkrát zodpovězěno i s odkazy na mapy s aktuálními čísly.
  3. Milion odkazů na veřejných zdrojích na tytéž mapy s aktuálními čísly.

Ono by to chtělo nebýt líný a HLEDAT!!!

Kryšpín

Je to pravděpodobně tajný Čína neřekne pravdu, možná aby nebyla panika.