hapiky

Počkejte, jen co vyřešíme onuce, tak začneme pořádně zbrojit. Je to reálná Putinova vyhrůžka?

http://forum24­.cz/putin-pohrozil-americe-zavody-ve-zbrojeni-ruska-armada-ale-nedoresila-problem-s-onucemi/

Odpovědi
Kryšpín

Putin se naparuje, ale Amerika a Nato jej má pěkně pod dohledem

Kepler

Putin dělá jen bububu, na víc nemá.

EKSOT123

Situace je spíš blbá, ale vůbec si nejsem jistý, zda je Rusko hlavní viník. Zas tolik se v politice nevyznám.
Bohužel naši novináři opakovaně mlží a zkreslují informace o Rusku. I odkazovaná zpráva se mi nejeví nestranná. A ta obuv,– Rusko je chudé – když si třeba obuv vyřeší po svém, mohou se tomu sice druzí smát. Osobně trpívám také zimou na nohy a při celoroční práci venku jsou vyzkoušel nejrůznější výplně do bot.
Ale kdo se směje naposled,…slavná ruská obuv byly „Váleňky“ ( валенки). Na netu jsou i návody na domácí výrobu. Zřejmě se ve válce osvědčily lépe, než německá obuv.
>K těm novinářům:1 za 18, druhý bez 2 za 20. Umění formulace. Otázka na rádio Jerevan: „Je pravda, že se Bill Clinton a Boris Jelcin zúčastnili závodu kolem Kremlu a Clinton vyhrál?”
Odpověď: „V principu je pravda, že se oba zúčastnili mezinárodního závodu kolem Kremlu. Jelcin obsadil krásné druhé místo, Clinton byl předposlední.”

Drap

Forum 24 to jsou ty správné a zaručeně „pravdivé“ informace. Každému soudnému člověku přece je hned na první pohled jasné o co tady jde.

hapiky

Otázka je jen, jestli Putin dělá to co říká, nebo něco jiného říká než dělá.