zjentek

Pociťujete ve své vlasti již na vlastní kůži dopad slov Nikolaje Patruševa v kontextu s neonacismem?

„Zápaďáci si nesundají růžové brýle, dokud nezačnou běsnící ukrajinští frajírkové vyvádět na jejich ulicích.“

Já osobně pocítil krutost Ukrajinců na tramvajové zastávce v Praze začátkem 90. let. Dosud odtud nesu traumata jak fyzická, tak psychické, ale dost o ojedinělém případu. Zamysleme se, proč se podobné prognózy/moudrá slova tak často podceňují a doslova se na ně kašle? Důvěra? Lhostejnost? Nedostatek empatie? Nezájem? Pohodlnost společnosti?

IMHO je spec. operace na Ukrajině jakýmsi trojským koněm tentokráte do prozápadního světa, jehož princip a následky tento není ochoten připustit/si přiznat.

A jak se nám v Čechách kdysi krásně žilo… A co na to Jan Tleskač a miliony dalších tleskačů českých?

Odpovědi
_Bůh_

Nepociťuji

Kryšpín

Mluvil jsem s ukrajincem který pracuje na stavbě a měl názor, západ potřebuje vyzkoušet nové zbraně a také se starých zbavit, ovšem Rus nemůže být poražen raději vyvolá sv. válku a Evropa bude mít za 120 minut vymalováno.

Ametyst

Západ je hlavně Evropská unie a USA. Stačí se podívat na ty, kteří Západ reprezentují, a jménem jeho obyvatel mluví. Zoufalci. Jeden amatér vedle druhého. To nejsou politici, ale ideoví vůdci- průkopníci slepých uliček ( kdyby aspoň vůdci, spíše plácalové). Hurá styl “ nejdřív otevřít hranice pro každého, a pak se hloupě divit” je špatný, a svědčí i o lhostejnosti vůči domácímu obyvatelstvu. Ono nese všechny následky hloupých, nahodilých a drahých politických rozhodnutí.