zjentek

Pociťujete utkvělou potřebu ventilovat, co by jiní měli dělat, anebo právě naopak, co by dělat neměli?

Odpovědi
Filip84

Ne, ani v nejmenším. 🙂

Stejně tím, že někomu něco řekneš, nic nezměníš. Poradit lze jenom tomu, kdo si o tu radu (skutečně) řekne, nevyžádané rady, či „rady“, nejsou k ničemu jinému, než ke svárům mezi lidmi.

cappuccino

Ja, bohuzel, ano. I kdyz vim, ze to k nicemu nevede!
Ale chybama se clovek uci a ja uz jsem na nejlepsi ceste:)

Drap

Určitě ne, do hlavy nikomu nevlezeš

Filip84

cappuccino: Buď klidná, to nutkání máme občas každý. Stačí si, v pravou chvíli, uvědomit, že to stejně k ničemu není. 🙂

cappuccino

Ja vim, ale ono to obcas neda. Navic, kdyz te ten dotycny v soukromi pozada! Ale uz se brzdim:)

Filip84

Tak když se zeptá, tak je to něco jiného, ne?