flodur

Pocítili jste zpomalení internetu?

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/bezpecnost/297378-nejvetsi-kyberneticky-utok-v-historii-zpomaluje-internet.html
Doplňuji:
U nás ano,trošinku.Po­čítačem to není mám úplně nový.

Nejlepší odpověď
huxa

Zase novinky vypustí nějaký blaf a banda hypochondrů si začne stěžovat na to, jak jim šel pomalu internet…

Další odpovědi
hanulka11

ne ,u nás vše OK a ty?

M.

Možná až teď, jak jsi to napsal, tak jsem to začala možná trochu vnímat, ale nezdá se mi to rozhodně převratné, snad žádné :)

mojitek

nešel vůbec.ted je to ale ok.

samicek333

Vůbec ničeho jsem si nevšimla.

Shizuka

Já také né až na pár dnů asi před týdnem se mi to zpomalovalo 2 dny ale to bylo
kvůli toho že jsem měla dlouho puštěný počítač ale po restartu šel výborně a bez problémů.