Pocítili jste to na vlastní peněženku ?!

Přečetl jsem si na Novinkach.cz, mimo jiné, že … „I taková nabídka by měla pro pana Bakalu být příznivá,“ uvedl. Důl vykazuje ročně ztrátu asi 1,5 miliardy korun, protože „výkupní ceny“ uhlí šly „PRUDCE DOLŮ“ !!!
I u vás, v uhelných skladech, šla prudce dolů prodejní cena ?!
Doplňuji:
Představ si,Mosoji, že topím černým uhlím. Jsem snad někdo, kdo z rozmařilosti topí na Vysočině černým uhlím, zvlášť, když má kotel zrovna na tento otop ?! I k nám jezdí vlaky a náklaďaci!

Nejlepší odpověď
zjentek

Ne. Mám jen krb a teplé kožešiny. Mám studnu a nemám ani plyn- potřebuji po „nich“ jen proud, ale to se taky brzy změní.

Další odpovědi
mosoj

V Ostravě se těží černé uhlí. Ty topíš černým uhlím nebo koksem ? On totiž klesá prodej koksu protože hutnictví umírá na oubytě jako to ostatní.

No pocítíš to stejně jako u tolik proklamované elektřiny. Zlevňuje se pouze položka „silová elektřina“ která dělá cca 2, 50 Kč. Takže kdyby to bylo 20 % tak by to udělalo 0,50 Kč z ceny elektřiny celkové, která je cca 5,50 Kč !!!
Zároveň se ale zvednou paušály byť říkají že ne.
Doplňuji:
To je ta třetí světová – oblbování mas !!!!!

mosoj

Tak to ti nepomůžu. Já topím plynem ten je sice drahý ale lacinější než černé uhlí.

anonym

Víš ty vůbec na co jsem se ptal ?! Já někoho žádal o pomoc ?!