dust8

Pocítil jste někdo úlevu pro oči při přechodu z klasického monitoru na zakřivený?

Údajně se při používání zakřiveného monitoru oko méně namáhá, protože je tvarem bližší povrchu oka?
Zdroj: https://www.cnew­s.cz/zakriveny-monitor-uzitecny-pomocnik-nebo-zbytecnost/

Odpovědi
zjentek

Tak daleko ve vývoji ještě nejsem… Ten je drahý, není?

Sám jsem zvědav, kolik lidí se tady ozve. (;

elkon

Ani náhodou, mě stačí můj pětadvacetipalcový. Stačila mě chvíle, když jsem se na něj díval někde v prodejně a bolely mě oči.

Hlada

Nemusím mít kdejakou blbost, za kterou někdo chce peníze. Pro mé oči je největší úlevou pohled na účet, když na něj příjde to, co má.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.