lukas1912

Které počítačové hry rozjede uvedená sestava bez sekání?

dobry den tato sestava jaké hry rozjede bez sekáni děkuji.

OS vista home premium 32bit
procesor Intel Pentium Dual-Core E2140 1,6GHz 1MB 800MHz
základní deska asus P5GC-MX/1333

Původní otázka
počítačové hry?
ram 1GB 800MHz

Odpovědi
Quimby

Neuvádíš grafickou kartu, ale vzhledem k pouze 1GB RAM, tak nerozjede skoro nic, protože většinu sežere samotný OS.

pl4toon

Nějaké hry určitě půjdou, ještě si celkem živě vzpomínám na dobu, kdy tato konfigurace byla top na trhu a hry se hrály. Ale souhlasím s Quimbym, díky nainstalovanému systému je výběr značně omezený. Na tomto PC je zdrávo vyměnit OS za nějaký méně náročný (žravý) na systémové prostředky. Např. WinXP, nějaká upravená verze Win7, nebo nenáročná distribuce Linuxu, např. Lubuntu. Na Linuxu se překvapivě také hrají hry a celkem dobré :)
http://www.lu­buntu.cz/