počítačová myš

http://www.al­za.cz/connect-it-biohazard-mouse-cerna-d485087.htm#popis nevíte jestli se u tehle myši dá měnit barva podle nás ?

Nejlepší odpověď
arygnoc

pokiaľ sa bude jednať o akýkoľvek odtieň čiernej, určite.

Další odpovědi
Reezo

přesně tuhle myš jsem dostal k grafické kartě nedávno :D Myš je celkem OK, jen její přesnost není úplně skvělá. Pokud to máš na hry, tak střílečky nedoporučují. Jinak barva se u téhle myši mění automaticky. Tudiž ty sám nemůžeš ovlivnit barvu, kterou svítí. Jinak svítí několika barvami.
Doplňuji:
Ještě mám problém s postraními tlačítky, nefungují 🙂 Jinak v ruce sedí celkem dobře