hubickova

Počítačová hra SPORE.....

Chtěla bych si koupit pc hru SPORE.Protože asi stáhnout se nedá,ale to nějak nevadí,jen mně zarazilo,že jsem někde četla,že je potřeba k hraní této hry připojení k internetu.Proč?

Odpovědi
Alesh

Chtěl bych si koupit barák. Protože asi ukrást se nedá, ale to nějak nevadí, jen mě zarazilo, že jsem někde četl, že ten barák má splachovací záchod. Proč?

RedC22

Svýho času měla jednu z nejpřísnějších ochran proti kopírování, která vyžadovala připojení k internetu. Mám pocti, že v tu samou dobu, to taky byla nejpirátěnější hra…

Mimochodem, stáhnout to můžeš, legálně třeba ze Steamu (http://store.ste­ampowered.com/ap­p/17390/ ). Kromě toho samozřejmě existují ještě jiné zdroje, které tady nesmím zmiňovat, protože to správci (nebo správce?) nemají rádi.

LuK4S3k CZ

Třeba ta hra potřebuje připojení ke serveru který ji vymyslel a EA často vytváří hry které prostě potřebují připojení k serveru.
Doplňuji:
Nebo ta hra ide hrát přes internet nebo jen přes internet.

SonsyMite

Neřeš proč potřebuješ připojení k internetu.
Tady si to stáhni a nemusíš platit
http://thepira­tebay.se/torren­t/4375709/Spo­re-RELOADED_(.iso)