Avatar uživatele
anonym

Počítače …

Nemůžu se rozhodnou mezi stolákem a notebookem. Jak by jste se rozhodly vy???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? irij před 4797 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Zadne „samozrejme notebook“ nebo „samozrejme pocitac“ bez podrobnejsich otazek neexistuje.

Nejdriv si poloz zakladni otazku: k cemu to chces mit? K hrani her? Pak rozhodne pocitac, rozjedes i nejnovejsi hry na vysokou uroven. Totez plati i o strihu filmu; jak bylo receno vyse, dobre notebooky sice strihani filmu zvladaji, ale pomalost obcasneho reagovani muze byt u nekterych notasu udesna, takze pokud vis, ze je na tom budes primarne delat, vol radeji stolni PC.

Ale pokud se zamerujes spise na prenosnost pristroje – budes ho potrebovat ve skole, pak radeji vol notebook. Jen upozornuji, ze na notebooku si hry na poradny vykon nezahrajes a musi byt uz velice slusny, aby nejake novinky vubec utahl na nejmensi detaily.

To je asi ten nejuplnejsi zaklad mezi notebookem a pocitacem. Dokud nam nereknes, co na nem chces delat (= tve nejvyssi pozadavky), nikdo, at zde budou padat jakekoliv chytre rady, ti s tim nepomuze a odpoved na tvoji otazku ti dat nemuze.

=============­=============
Ja za sebe volil variantu radeji kvalitnejsi notebook; hry moc nehraju a kdyz, tak nemusi byt na maximalni grafice. Video obcas striham, notas to zvlada, ale nebavi me to XD Takze zbyla prenositelnost – muzu si ho vzit s sebou ven, do skoly, ale i jen do jine mistnosti, coz mi naprosto vyhovuje :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SajmonModer

Samozřejmě notebook, můžeš s ním kamkoli, do postele, na záchod, můžeš si ho naklonit jak chceš, nejlepší na sledování filmů.
Irij: Proč by neudělal film na noťasu?? Udělá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
irij

Já bych bral oba. Noťas přeneseš ale má menší kapacitu, PC zas má větší kapacitu múže mít několik pevných disků např film na noťasu neuděláš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Souhlasím s „chudst“. Na pořádnou práci jedině stolní PC a pořádný monitor.
Dělám fotky a notebook na to není, hlavně displej. Teď jsem obměnil mám čtyřjádro, win 7 profi 64 bit RAM 8 GB a na video z fotek v pořádném rozlišení tak, tak.

Kdybych chodil ještě do práce tak bych si k PC pořídil netbook ( aby to bylo opravdu přenosné), ale takto ho nepotřebuji.

Ale opravdu každý sám musí zvážit na co to potřebuje a podle toho volit.
V módě jsou notebooky ale to nemusí nic znamenat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

Nevím jak vy,ale já jsem měl asi 8let stolní pc,ted jsem si koupil notebook mám ho něco přes rok a pořád si nemohu nějak zvyknout a hlavně nemá takový výkon.Doporučuji stolní-jednoznačně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek