Hammy

Počítač z ničeho nic ,,zeslábnul''.

Ještě asi před týdnem mi PC běžel úplně v pohodě, ale jen tak po nejakych dnech se hrozne zpomalil a casto se mi seka např. když jsem jenom na internetu nebo když otevřu nejakou slozku tak obcas dlouho trva nez se otevre a co se tyce her, tak vetsina se taky silene seka a dlouho nacita a u nekterych jsem dokonce musel znatelne snizit detaily, ale ani to moc nezabranilo sekani. Zkošel jsem už pomalu všechno: CCleaner, defragmentaci, přes antivir kontroloval, jestli neni PC zavirovany (tam sice neco bylo, ale to uz jsem vyresil a stejne nepomohlo),atd. ,atd.
Opravdu nevim co s nim je. Nejspis se přeinstalaci operacniho systemu nevyhnu. Nevedeli byste jeste nejake rady ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud nechcete dělat čistou instalaci systému (přeinstalace toho moc neřeší), pošlete mi výpis z programu Hijackthis.
Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log – tento soubor mi pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz.

huxa: Já jsem měl na svém počítači Windows XP nainstalovaná 8 let, teď před nedávnem jsem upgradoval na Windows 7, nevímtedy, kde berete ta čísla. Pokud se uživatel o svá Windows aspoň trochu stará, minimálně 2–3 roky by mu měla vydržet.

Další odpovědi
huxa

A co máš za OS a PC?

Přeinstaluj to… winy chtějí přeinstal jedenkrát za 0,5 – 1 rok.