giulieta

Pocitac- ucet zablokovan

Chtela bych Vas poprosit o radu. Vcera vecer jsem si doma chtela zapnout pocitac, ale bohuzel ucet zablokovan…Ted pisu z pracovniho. Nevim, jak se to me dceri podarilo. Pocitac nemame na heslo. Je tam cerne pozadi a napis ucet zablokovan, nikam me to nepusti. Vedel by mi nekdo poradit?
Dekuji

Odpovědi
suaeda

Asi policejní virus. Už to zde bylo probíráno. Zatím bych PC svěřil nějakém odborníkovi IT ať se na to podívá. Pokud to bude virus tak je nejlepší je kompletní přeinstalace. A začít používat dobrý antivir a pro příště se vyhnout podezřelým webům.

Hamon

Pokud jde o Windows, pak nejde o standardní chování – zablokování uživatelského účtu nemění pozadí (a informace o zablokování účtu se zobrazí až po zadání pověření).