Camy

Počítač se restartuje každých pár minut,co s tím?

Z ničeho nic mi přes noc najednou začal blbnou počítač,nakonec vyžadoval oficiální disk pro instalaci windowsu XP, ale teď po instalaci vydrží zapnutý ani ne 10 minut a pak se sekne a sám od sebe restartuje. Stává se to i když na něm nepracuju a je zapnutý. Nevíte někdo co s tím?

Odpovědi
huxa

Přeinstalovat.

Banán88

tak to nevim.. nechci strasit, ale tohle mi udelal posledni laptop a pak uz nikdy nenaskocil, ale to nemusi byt tvuj pripad.. asi bych zkusil tvrdy reinstal pres bios (ja to mel udelat taky, mozna by to pomohlo) POLEMIZUJI…