psi_tl@pa

Počítač píše „Missing operating system“ ale nefunguje instalační CD

Missing operating system-to se mi ukazuje na obrazovce počítače od doby co se mi ukázala obrazovka smrti. Nevím co mám dělat, zkusila jsem přeinstalovat Windows Vista ale na instalační CD to nereaguje a chce to po m 6timístné heslo. O žádném nevím. Pomozte mi prosím…

Odpovědi
anonym

7QQ7T-FX876-CPQX3-VJGMG-8T6GP
Doplňuji:
Windows 8 DVD
http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows-8/download

Michal Kole

Instalační CD může být poškrábané nebo problém je v mechanice – existují čistící CD.

taky možná není nastaven BIOS, aby první četla mechanika.

Taky může být poškozen pevný disk, že se nemůže vytvořit „spouštěcí sektor“.

Napiš mi na mail michal.kolesa@seznam.cz, více a podrobněji.