p-e-t

Počítač nereaguje na připojení mobilu.

Chci se zeptat, když připojím můj mobil HTC HD2 k počítači tak počítač ani mobil nereaguje a nic se neukáže. Nevíte někdo co s tím může být?

Nejlepší odpověď
Hlada

Nejspíš vadný kabel, kontakt na některém z konektorů. Nejrychlejší je vylučovací metoda – jiný počítač, jinž kabel, jiný telefon.

Další odpovědi
Michal Kole

Co nějak poškozená instalace ovládačů v PC. Zkusil bych jejich smazání, vyčištění registrů a bordelu po nich (konfugurační data ze složek Users\profil\…), stažením nejnovější verze z webu výrobce a novou instalací.

Pokud to nepomůže tak zkusit reklamaci, pokud je mobil nebo kabel v záruce.